Kupiliśmy mieszkanie w centrum

Przez ostatni czas razem z współmałżonkiem fantazjowaliśmy o domu w dobrej lokalizacji. Nie mieliśmy tymczasem zaoszczędzonych środków finansowych toteż banki odrzucały podanie o kredyt.

okna w budynku
Zadecydowaliśmy, iż wspólnie musimy zarabiać w jakieś firmie a przez to będziemy zbierać pieniądze na nasze lokum. Krzysztof dostał stanowisko w fabryce projektującej okna i drzwi, jaka szukała pracowników przez witrynę internetową https://www.oknaoptimus.eu/. Chcieli zatrudnić profesjonalistę, który zostanie wytwórcą materiałów okiennych. Mój towarzysz życia dostał samochód albowiem był zmuszony podróżować w różnych częściach Polski. Ja wypatrywałam etatu w spółce biotechnologicznej lecz w końcu przyjęłam posadę w magazynie mody. Obowiązki, które czyniłam sprawiały, iż mogłam się czuć radosna. Rok później uzyskałam lepsze stanowisko i mogłam przenieść się na dogodniejszą sekcję. Moje zyski urosły. Zaś współmałżonek przeprowadzał wielki kontrakt na okna tarasowe i zdobył korzystne przychody.
biznes

Po dwóch latach zebraliśmy kapitał

Po pewnym czasie zaoszczędziliśmy wkład własny by aplikować o pożyczkę. Udaliśmy się do oddziału bankowego i zaraz zrealizowaliśmy wniosek o zobowiązanie finansowe. Okazało się, iż nasza możliwość do spłaty kredytu hipotecznego będzie równa niemal 500 tysięcy zł. Potem wyjechaliśmy pooglądać lokale, które nam przypadły do gustu. Po dwóch dniach zarezerwowaliśmy mieszkanko wielkości 50 m kw. z pięknym salonem. po raz kolejny udaliśmy się do instytucji bankowej by ubiegać się o pożyczkę sięgającą 400 000 zł. To mieszkanie było z rynku pierwotnego, z tej przyczyny potrzebowaliśmy dodatkowo mniej więcej 40 tysięcy na zrobienie całości. Zamontowaliśmy okna i drzwi, które zakupiliśmy w instytucji, w jakiej pracuje mój małżonek. Zrobiliśmy posadzki oraz wyposażyliśmy kuchnię. Nim minęły trzy tygodnie nasz gniazdko było przygotowane do wprowadzenia.
przy torach

Jesteśmy szczęśliwi z własnego lokum

Mieszkamy w naszym własnym gniazdku już półtorej roku i uważamy, iż stało się to idealne wyjście. Sama wyposażyłam pomieszczenia ponadto pomagały mi kumpelki. Duży pokój ma okna przesuwne natomiast w jadalni zaplanowaliśmy mieć wyspę. Poza tym zawiesiłam śliczne malunki, a współmałżonek stawiał terakotę. Wszystko prezentowało się niezmiernie ładnie. Przyjaciele byli zdziwieni ogromem całej pracy. Obecnie zazwyczaj po robocie przebywamy w nowym gniazdku. Uwielbiamy tutaj kucharzyć oraz odprężać się na tarasie.